SİVAS ULAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Ulaş´lı Gençlik Sporda Birleştik" Projesinin Kabul Edilmesiyle Öğrencilerimize Spor Malzemeleri Dağıtıldı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından hazırlanan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Ulaş´lı Gençlik Sporda Birleştik" projesinin Sosyal Destek Programı (SODES) tarafından kabul edilmesiyle 40 bin liralık Futbol, Voleybol, Basketbol, Badminton malzemelerinin olduğu spor malzemeleri  İlçe ve Merkezde eğitim gören 240 öğrenciye dağıtıldı. 
 "Ulaş´lı Gençlik Sporda Birleştik" Projesinin  Kabul Edilmesiyle Öğrencilerimize Spor Malzemeleri Dağıtıldı

 

 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent ÇEZİK, İlçe merkez ve köylerinde eğitim gören öğrencilerin  beden eğitimi öğretmenlerinin oluşturduğu komisyon tarafından belirlenen  7 okulda 240  öğrenciye  spor malzemelerinin dağıtıldığını ifade ederek 7 farklı spor dalında Beden Eğitimi öğretmenleri tarafından kurs verilmeye başlandığını söyledi.

ÇEZİK," Öğrencilerimizi bütünsel ve anlayışla çok yönlü gelişmesi için proje hazırladıklarını bu amaçla sadece akademik alanda değil sportif alanda da gelişmesini hedeflediklerini ifade ederek kurslar sonucunda müsabakalar yapılacağını dereceye giren öğrenciler ödüllendirilecek "dedi.

ÇEZİK böylece İlçede sportif alanında çalışmalar yapılarak gençlerin ve Ulaş Halkının spora olan

05-01-2018

Kaymakamlık Binası Kat 2 Ulaş/Sivas - 0346 781 20 60

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.