SİVAS ULAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Bulunan Okulların Servis Araçları Sürücülerine Eğitim Verildi..

İlçemizde Bulunan Okulların Servis Araçları Sürücülerine Eğitim Verildi..

Ulaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl jandarma Komutanlığı tarafından 2018-2019 eğitim-öğretim yılı trafik tedbirleri kapsamında sürücülere “okul servis araçları sürücüleri eğitimi” semineri verildi.

Kaymakamlık konferans salonunda verilen seminere servis sürücüleri katıldı. Sürücülere İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahit Gül, il ve ilçe jandarma trafik ekipleri tarafından verilen seminerde eğitim konuları, trafikte hak ihlalleri sonucunda toplum ve çevreye verilen zararlar, trafik içinde çocuk, insan faktörü, trafik psikolojisi ve okul servis aracı şoförlüğü mesleği vb. konular anlatıldı. Değişik merkezlerde belli aralıklarla yapılacak denetimlerle okul servis aracı kullanan sürücülerin konunun önemine dikkatlerini çekmek ve bilgilendirmek, alınan sorumluluğun layıkıyla yerine getirilmesi amaçlanmaktadır. Seminerde Mücahit Gül tarafından servis şoförlerine dilek ve temennilerde bulunuldu. 

 

26-09-201826-09-201826-09-201826-09-2018

Kaymakamlık Binası Kat 2 Ulaş/Sivas - 0346 781 20 60

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.