SİVAS ULAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mücahit GÜL´ ün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı..

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mücahit GÜL´ ün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı..

Değerli Öğretmenler, Sayın Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler;

Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim personelinin büyük emek sarf edecekleri ve fedakârlıklarıyla donatacakları bir eğitim-öğretim yılına daha başlayacak olmanın gururunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ulaş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak; bir ülke için yapılacak en önemli yatırımın insana, özellikle de çocuklara ve gençlere yapılan yatırım olduğunun bilinciyle temel eğitimden orta öğretime, mesleki eğitimden yaygın eğitime kadar çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için tüm imkânlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız.

 

Sevgili Öğrenciler,

Bu eğitim-öğretim yılında da gayret ve isteklerinize göre yeni başarılar tatmanızı arzularken; derslerinizde ve her türlü sosyal faaliyetlerinizde sorumluluk sahibi olarak özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, azimli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve sevgilerimi iletiyorum.


Değerli Veliler,

Bize emanet ettiğiniz çocuklarınızın sizler için çok değerli olduğunu ve onlar için çok büyük fedakârlıklar yaptığınızı biliyorum. Evlatlarınıza, asil bir milletin ferdi olarak gurur duymayı; aziz vatanımızı yüceltmeyi; büyük düşünmeyi öğretmek için çalıştığımızı biliniz. Bunun yanı sıra sizlerin de olumlu ve yönlendirici desteğinizle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacağınızı ve bunları yaparken okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim kuracağınıza inanıyorum.

 
Kıymetli Meslektaşlarım,

Sizler, öğretmenlik gibi onurlu bir mesleğin temsilcileri olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi ilgi ve kabiliyetlerine göre yetiştirerek onların üreten, düşünen, sorgulayan bireyler olarak hayata atılmaları için büyük bir görev üstlenmiş durumdasınız. Kendi canımızdan çok daha kıymetli çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum. Yapacağınız fedakârlıklar için şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle İlköğretim Haftası ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ülkemiz ve Ulaş’ımız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor; tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.

 

 

 

 

                               Mücahit GÜL

                                    Ulaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kaymakamlık Binası Kat 2 Ulaş/Sivas - 0346 781 20 60

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.